Nasze referencje

Oto wybrane referencje. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli poszczycić się referencjami od Państwa.

arvato services

luty 17th, 2013

“arvato services współpracowało z firmą Otherwise Europe Ltd. w 2010 i 2011 roku. Firma otherWise wykonała dla arvato services usługi doradcze w zakresie efektywności procesów i wykorzystania architektury ICT.
Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy i polecamy otherWise jako kompetentnego dostawcę usług doradczych.?

Joanna Rada, Dyrektor Obszaru Contact Center

 

Ofix.pl

sierpień 9th, 2011

“Współpracowaliśmy z firmą otherWise przy przygotowaniu projektu budowy Call Center w naszej firmie. [?] Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę otherWise jako fachowca w zakresie realizacji systemu Contact Center.”

Dominik Lewandowski, Prezes Zarządu, Ofix.pl

 

Institute for International Research

marzec 17th, 2011

Firma Institute for International Research współpracuje z Panem Michałem Sawickim od kwietnia 2010 r. Zajęcia prowadzone przez Pana Michała Sawickiego są bardzo wysoko oceniane przez uczestników, co spowodowane jest merytorycznym podejściem do prezentowanych zagadnień i otwartością na potrzeby klientów.

Ewa Kowalska, Prezes, Institute for International Research.

BNP Paribas Fortis

styczeń 17th, 2011

Pan Michał Sawicki wykazał się posiadaniem bardzo dużej wiedzy z zakresu zarządzania Call Center i obsługi klienta, którą chętnie przekazywał uczestnikom szkolenia.

Cezary Schellenberg, Kierownik Zespołu Centralnej Obsługi Klienta, BNP Paribas Fortis

Avista Media

styczeń 17th, 2011

Opinie wyrażone przez pracowników Avista Media pozwalają ocenić Otherwise Europe Ltd. jako kompetentnego i solidnego partnera biznesowego, a Pana Michała Sawickiego jako osobę wysoce profesjonalną, ukierunkowaną na aktualne potrzeby słuchaczy i rozwiązywanie realnych problemów wskazanych przez uczestników w trakcie seminariów i warsztatów.

Katarzyna Witulska, Dyrektor Contact Center, Avista Media Sp. z o.o.

Multimedia Polska

wrzesień 22nd, 2009

Pan Michał Sawicki z zespołem realizował w Multimedia Polska S.A. projekt doradczy w zakresie optymalizacji działania call center. Celem projektu była poprawa efektywności wykorzystania zasobów call center i optymalizacja organizacji pracy. Projekt miał odpowiedzieć na pytania dotyczące dalszego rozwoju call center i inwestycji w infrastrukturę teleinformatyczną. Wszystkie cele projektu zostały osiągnięte. Jesteśmy zadowoleni z wyników pracy zespołu.

Sergiusz Urbaniak, Dyrektor Pionu Sprzedaży Usług i Obsługi Klientów, Multimedia Polska S.A.

Raiffeisen Bank

marzec 5th, 2009

Projekt pozwolił zrewidować plany Banku dotyczące rozwoju call centre a na podstawie wyników projektu zostały zracjonalizowane plany inwestycyjne dotyczące zakupów infrastruktury call centre. [?] Propozycje rozwiązań są bardzo wartościowe i możliwe do natychmiastowego zastosowania. Niektóre propozycje zostały zastosowane jeszcze w trakcie trwania projektu. Bank ocenia, że realizacja rekomendowanych działań pozwoli na znaczne ograniczenie kosztów funkcjonowania call centre i poprawę jakości obsługi klientów przy nieznacznym nakładzie środków.

Joanna Wcisło, Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta, Raiffeisen Bank Polska S.A.

Enel-Med

luty 11th, 2008

…Pan Michał Sawicki koordynował działania firmy Citicom Group w zakresie realizacji systemu Contact Center dla Centrum Medycznego Enel-Med S.A.. Dostawy, instalacja, prace wdrożeniowe i szkolenia zostały zrealizowane w terminie, w budżecie i pozwoliły osiągnąć założony cel projektu.

Gerard Bernat, Kierownik Call Center, Centrum Medyczne Enel-Med S.A.